X
تبلیغات
رایتل

مشخصات سیستم برای اجرای پایین ترین نسخه ویستا

پردازنده ۸۰۰ مگا هرتزی -----   512 مگا بایت  RAM 

۲۰ گیگا بایت دیسک سخت ----- ۱۵ گیگا بیات فضای خالی

کارت گرافیکی با قابلیت اجرای DirectX 9

 

 

 

 

اتصال از طریق سرویس dialup ، حافظه زیاد ، سرعت اتصال بالاتر از خصوصیات این تلفن است.

 

 

 

Palm Treo 700w Smartphone PDA

قیمت این موبایل ۳۰۰ دلار است و ۱۲۸ مگا بایت حافظه ظرفیت و یک پردازنده ۳۱۲ مگا هرتزی دارد.

همکاران سیستم - شرکت UGS ارایه دهنده امکانات نرم‌افزارهای مدیریت طول عمر محصولات (PLM) خود را با امکانات نرم‌افزار Office 2007 مایکروسافت که در فصل پاییز ارایه خواهد شد، ادغام می‌کند.

مجموعه نرم‌افزاری PLM در کارخانه‌های صنعتی مانند کارخانه‌های خودروسازی و الکترونیکی برای مدیریت و مستند‌سازی طول عمر محصولات تولیدی این کارخانجات کاربرد زیادی دارد. این مجموعه نرم‌افزاری در چند سال گذشته در بین صنایع دیگر مانند صنایع نساجی و سایر اشیای مصرفی به میزان زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت UGS پیش‌تر این مجموعه نرم‌افزاری را به همراه خدمات SharePoint و همچنین Sequel 2005 برای افزایش امکانات و کاربردهای خود ارایه داده است. این شرکت هم‌اکنون در حال تلاش برای ارایه این مجموعه نرم‌افزاری در نرم‌افزار Office 2007 مایکروسافت است تا بتواند از امکانات این برنامه و همچنین ویندوز ویستای مایکروسافت برای گسترش محصول خود در بازار استفاده کند.

مایکروسافت در همکاری با شرکت UGS سعی بر گسترش نفوذ خود در زمینه تشکیلات اقتصادی و شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ دارد.

پیش‌بینی می‌شود که نرم‌افزار Office 2007 ویژه کسب و کارها در ماه اکتبر ارایه شود و نسخه بتای این نرم‌افزار در بهار سال آینده در دسترس عموم باشد. مایکروسافت اعلام کرده است که سیستم عامل ویندوز ویستای ویژه کسب و کارها و کارخانجات بزرگ را نیز در ژانویه سال 2007 به بازار عرضه خواهد کرد.

مایکروسافت همچنین همچنین در راستای گسترش سهم بازار خود در زمینه کسب‌وکارها و صنایع هفته گذشته پروژه نرم‌افزاری مشترک با شرکت SAP با نام Duet را شروع کرد.

از http://www.itiran.com/