کتاب پردازش تصویر دیجیتال با استفاده  از متلب (Digital Image Processing Using MATLAB by Gonzalez -Woods-Eddins) در حال ترجمه است.

نویسندگان

گونزالس، وودز، ادینس

مترجمان

 دکتر علیرضا بهراد (عضو هیات علمی دانشگاه شاهد)

 مهندس علی تیموری (دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد الکترونیک)

مهندس وحید خرمشاهی (دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد الکترونیک)

برای کسب  اطلاعات بیشتر با این ایمیل مکاتبه نمایید.


شرکت هاینیکس سریعترین DRAM را تولید کرد. این DRAM ، با فرکانس 800 مگا هرتز کار می کند و با فناوری 60 نانو متر ساخته شده است و ظرفیت آن 1 گیگابیت است.
سریعترین DRAM حاظر با فرکانس 667 مگا هرتز کار می کند.

در نیمه اول سال 2007 این تراشه جدید در ظرفیتهای 1 و 2 گیگابیتی به بازار عرضه خواهد شد. هاینیکس انتظار دارد که این محصول را نصف قیمت DRAM های کنونی وارد بازار کند .

این شرکت از معماری ترانزیستورهای سه بعدی استفاده کرده که باعث افزایش سرعت و تلف توان کمتر شده است. در آینده نه چندان دور نیز DRAM های این شرکت با ظرفیت 4 گیگابیت عرضه خواهد شد.

هاینیکس پس hc سامسونگ و Qimonda، سومین تولید کننده DRAM در جهان است.
 

 

 تو راه آهن تهران  (نزدیک اطلاعات)  یه دستگاه Screen touch  هست که اطلاعات مربوط به حرکت قطارها رو میشه از اون گرفت.در واقع چیزی که روی مانیتور دستگاه می بینید ،سایت رسمی شرکت رجاست. ولی اگه 2 دقیقه صبر کنید Screen saver فعال میشه و شما این عبارت رو می بینید  www.hightech.blogsky.com

 

نمیدونم چی اسمشو میذارین هک! (البته مطمئنا هک نیست!) ولی هر چی هست ضعف سیستمیه که راحت میشد توش تغییرات ایجاد کرد. (البته کار خاصی نکردیم فقط Screen saver رو فعال کردیم تا اونی که این سیستم رو راه اندازی کرده ببینه چقدر برنامش ضعیف بوده و هیچ امکانات امنیتیی در نظر نگرفته، باورتون نمیشه حتی کلمه رمز برای دسترسی به برنامه های سیستم از قبل tick خورده بود و برای کار با سیستم هیچ نیازی به دونستن کلمه رمز نداشتیم! )

 

 

این فیلما رو هم یادگاری گرفتم تا سندی باقی بمونه تا نسل بعد از ما به جدشون افتخار کنن !!!

 

تذکر: لطفا وقتی میگید قطارتون ساعت 10 میرسه دیگه با تاخیرش ساعت 10:30

برسه نه 12:45 !

همین کارا رو می کنید دیگه ...  آدم حوصلش سر میره ، مجبور میشه  یه جوری خودشو مشغول کنه!

 

 

کلیک کنید :
 

 

http://video.google.com/videoplay?docid=1162197033999624096

 

 

 

 

ساعت MBW-100 ساخت شرکت سونی اریکسون  و مجهز به تکنولوژی  Bluetooth  است .

 هنگام تماس دریافتی شماره تلفن مربوطه بر روی ساعت به نمایش در می آید و در صورت نیاز تنها با فشار یک دکمه می توان سیستم پیغام گیر تلفن همراه را از روی ساعت فعال کرد.

یکی دیگر از امکانات جالب این ساعت  امکان دسترسی به فایل های صوتی گوشی همراه می باشد. تا عمق ۳۰ متر ضد آب بوده و وزن آن ۱۸۷ گرم است.

 قیمت: ۴۰۰ دلار